AUTOCENTRUM BOURA spol. s.r.o. - autorizovaný dealer Mitsubishi Motors
AUTOCENTRUM BOURA spol. s.r.o.
Informace jsou platné ke dni 22.7.2017

AUTOCENTRUM BOURA spol. s.r.o.

Historie firmy

Autocentrum Boura spol. s.r.o. svým vznikem navázala na autoopravárenskou historii ze sedmdesátých let, kdy se poprvé pod tehdejšími Komunálními službami začaly v Činěvsi opravovat motocykly a poté  automobily.

V roce 1992 se stala smluvním partnerem automobilky Škoda v oblasti prodeje nových vozů  a  od této chvíle veškeré úsilí směřovala ke zvýšení kulturnosti prodeje a vybudování areálu s komplexním zázemím služeb. Snaha o zajištění maximálního zákaznického komfortu vedla od důsledného výběru profesionálních pracovníků, přes špičkové autoopravárenské technologie, až po zcela originální pojetí celého centra. To se během několika let stalo místem nejen obchodním a servisním, ale i místem pro příjemné strávení volného času, místem pro relaxaci nebo osobní záliby. Orientace celého areálu ve venkovském prostředí na ploše přes 12.000m2 k tomuto neobvyklému řešení přímo vybízela a dnes je příkladem snahy o maximální spokojenost každého zákazníka, který ho navštíví. 
 
V době, kdy svěříte svůj vůz do rukou našich mechaniků, můžete strávit nádherné chvíle v areálu autocentra třeba i s celou rodinou. Využít můžete rovněž občerstvení naší domácí kuchyně, pracovat na internetu nebo trávit chvíle poslechem televize.Též zapůjčení vozů k výjezdu do okolí je v naší nabídce. Pro vaše ratolesti máme připraven nejen malý dětský koutek, ale také prohlídku ptačího ráje s bažanty, pávy, kachyňkami a dalšími druhy exotických ptáků. Svůj volný čas můžete v našem Autocentru Boura prožít tak, jako byste byli na příjemné krátké dovolené - daleko od svých všedních starostí. 

Naší snahou a přáním je, aby vaše návštěva Autocentra Boura v Činěvsi ve Vás zanechala po všech stránkách příjemný pocit. Vaše spokojenost a důvěra nás podněcuje k dalším iniciativám a směřuje k neustálému růstu kvality poskytovaných služeb a v konečném důsledku i k vzájemné a oboustranné spokojenosti.

                                                                                                                            Děkujeme Vám !

                                                                                           Bohumil Boura, majitel společnosti


Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz